Rreth nesh

Si të porosis?

  1. Le të ketë detajet e kërkesave tuaja.
  2. Raporti Citat do të dërgohet për konfirmimin tuaj.
  3. Proforma faturë do të dërgojë për pagesën pas konfirmimit tuaj në raportin e kuotimit
  1. Ne do të organizohet për orarin prodhimit brenda një dite pasi mori pagesën tuaj.
  2. OEM / ODM është e pranueshme.

 

garanci

  1. Garancia është 18months.
  2. Nëse produkti është i dëmtuar, ju lutem na njoftoni brenda 10days një herë ju merrni ofrimit.
  3. Të gjitha produktet duhet të kthehen tek ne në gjendjen e tyre origjinale, në mënyrë që të kualifikohet për një rimbursim apo shkëmbimit të mallrave.

 

pagesë

  1. Ne zakonisht përdorim T / T (30% nga TT parë dhe 70% nga TT para lindjes).
  2. Nëse shuma është e vogël, ajo është e pranueshme për të paguar nga West Union, Paypal, Money Gram dhe Cash.

MXWTP, një profesionist one-stop elektronike dhe Trading Platform elektrike në 5 të lartë të Kinës elektronike dhe fushës elektrike, është e vendosur në Kinë Electron qytetin e Yueqing, Zhejiang, Kinë. Duke u bazuar në zinxhirët e përfunduara industriale, avantazhet industriale dhe burimeve të shumta në lokale dhe zonat përreth, MXWTP ka zhvilluar në një ndërmarrje të re yll me një 600 mijë metra katrorë depo, vendosjen me shitjet, magazinimin, logjistikë dhe shërbime në sistemin operativ. MXWTP krijuar një shitje të madhe Volumes më shumë se 100 milionë RMB në vitin 2016, dhe rritja vjetore ka qenë më shumë se 40% në 5 vitet e fundit. Ne përmbahet konceptit të "saktësi, profesionit, integritetit" që të shërbejë konsumatorëve globale, për të nxitur kineze Cilësisë Prodhime në çdo cep të botës, për të bërë përdoruesit globale dashuri kineze Quality Prodhimi.

ZC

WhatsApp Online Chat !