• banner-1.3
 • banner-2.1
 • banner-3.2

pse zgjedhin MXWTP

MXWTP, një profesionist one-stop elektronike dhe Trading Platform elektrike në 5 të lartë të Kinës elektronike dhe fushës elektrike, është e vendosur në Kinë Electron qytetin e Yueqing, Zhejiang, Kinë. Duke u bazuar në zinxhirët e përfunduara industriale, avantazhet industriale dhe burimeve të shumta në lokale dhe zonat përreth, MXWTP ka zhvilluar në një ndërmarrje të re yll me një 600 mijë metra katrorë depo, vendosjen me shitjet, magazinimin, logjistikë dhe shërbime në sistemin operativ. MXWTP krijuar një shitje të madhe Volumes më shumë se 100 milionë RMB në 2016

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • Hangzhou mori pjesë në takim
  12/06/18

  Hangzhou mori pjesë në takim

  This is our trip to hangzhou for the One Belt And One Road BBS conference in Hong Kong  
  Lexo më shumë
 • Një udhëtim me një partner
  11/06/18

  Një udhëtim me një partner

  Kjo është konsumatorët ndërkombëtarë vijnë në kompaninë tonë për të diskutuar bashkëpunimin, ne i mori në vendin e skenik shpellë tonë lokal më të famshme huangtan për të luajtur
  Lexo më shumë
 • Një rrip dhe një konferencë Road BBS në Hong Kong
  11/06/18

  Një rrip dhe një konferencë Road BBS në H ...

  Më 11 shtator, 2017 i dyti të gjithë kulmin BBS "zonë" do të mbahet në qendër të Hong Kong konventës dhe ekspozitë, "të gjithë rrugën së bashku" lirimin iniciativë përgjatë KE të madhe të vendit ...
  Lexo më shumë

Faleminderit për kohën tuaj

WhatsApp Online Chat !