Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Што е рок на исплата?

Ние прифаќаме T / T, Запад Унија, Paypal, пари Грам и готовина.

Што е време на испорака?

Тоа зависи од количината на нарачката што сте го купиле.

Што е стандард на пакет?

Извоз стандардниот пакет, или посебен кориснички пакет.

Што е вид на квалитетот на производот вашата фабрика понуди?

Ние нудат најконкурентни цени со најдобар квалитет.

Дали ви се прифати OEM бизнис?

Да, го прифаќаме OEM со ваша дозвола.

Што е вашето капацитет на производство?

Ние ќе разговара со вас за капацитет за производство на секој производ од е-мејл.

Што е за вашиот пазар?

Ние продаваме производи во Европа, Америка, Средниот Исток, Азија и Африка.

Што е вид на сертификат имате?

Имаме потврда на ISO9001, 3C, CB, CE, TUV, SGS, ДСП.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !