за нас

Како да нарачате?

  1. Дозволете ни да имаат детали за вашите барања.
  2. извештај цитат ќе бидат испратени за вашата потврда.
  3. Проформа фактура ќе се испрати за плаќање по потврда на извештајот цитат
  1. Ние ќе се организира за производство распоред во рок од еден ден откако доби на вашата исплата.
  2. OEM / ODM е прифатливо.

 

Гаранција

  1. Гаранцијата е 18months.
  2. Ако производот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 10days откако ќе го добиете на испорака.
  3. Сите производи мора да се врати за нас на нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за наплата или размена на стоки.

 

плаќање

  1. Ние обично се користат T / T (30% од ТТ однапред и 70% од ТТ пред породувањето).
  2. Ако износот е мал, тоа е прифатливо да се плати од страна на Запад Унија, Paypal, пари Грам и готовина.

MXWTP, професионален едношалтерски електронски и електрични платформа за тргување во топ 5 на Кина електронски и електрични поле, се наоѓа во Кина Електронска градот Yueqing, Жеџијанг, Кина. Потпирајќи се на завршен индустриски синџири, индустриски предности и повеќе ресурси во локалните и околните места, MXWTP се разви во една млада ѕвезда претпријатие со 600 илјади квадратни метри склад, со поставување на продажба, складирање, логистика и услуги во оперативниот систем. MXWTP направивме голем обем на продажба повеќе од 100 милиони јени во 2016 година, а годишниот раст е повеќе од 40% во последните 5 години. Ние се придржуваат кон концептот на "прецизност, професија, интегритет" да им служи на глобалната клиенти, да им помогнам на кинески квалитет Производство на секој агол на светот, да се направи глобална корисници љубов кинески квалитет производство.

ZC

WhatsApp Online Chat !