• banner-1.3
 • banner-2.1
 • banner-3.2

Затоа изберете MXWTP

MXWTP, професионален едношалтерски електронски и електрични платформа за тргување во топ 5 на Кина електронски и електрични поле, се наоѓа во Кина Електронска градот Yueqing, Жеџијанг, Кина. Потпирајќи се на завршен индустриски синџири, индустриски предности и повеќе ресурси во локалните и околните места, MXWTP се разви во една млада ѕвезда претпријатие со 600 илјади квадратни метри склад, со поставување на продажба, складирање, логистика и услуги во оперативниот систем. MXWTP направивме голем обем на продажба повеќе од 100 милиони јени во 2016 година

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

 • Хангжу, присуствуваше на состанокот
  12/06/18

  Хангжу, присуствуваше на состанокот

  This is our trip to hangzhou for the One Belt And One Road BBS conference in Hong Kong  
  Прочитај повеќе
 • А патувањето со партнерот
  11/06/18

  А патувањето со партнерот

  This is the international customers come to our company to discuss cooperation, we took them to our local most famous scenic spot huangtan cave to play
  Прочитај повеќе
 • Еден ремен и еден пат BBS-конференција во Хонг Конг
  11/06/18

  Еден ремен и еден пат BBS-конференција во В ...

  On September 11, 2017 the second all the peak BBS “area” will be held in Hong Kong convention and exhibition center, “all the way along the” initiative release along the country’s huge ec...
  Прочитај повеќе

благодарност за вашето време

WhatsApp Online Chat !